Union Dutchwomen - Brown Bears Typy
Przegląd meczu
07.12 - dzień, w którym Union Dutchwomen i Brown Bears zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii USA pod auspicjami turnieju NCAA Kobiety. Gra rozpocznie się o 15:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.
H2H i poprzednie wyniki
Podczas 7 meczów hokejowych drużyny Union Dutchwomen i Brown Bears rywalizowały ze sobą, przy czym Union Dutchwomen wygrywało mecze 2, a Brown Bears wygrywało mecze 2. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 9-11. Ostatni raz spotkali się w dniu 02.02.24 z końcowym wynikiem 0:0.
Kto wygra?
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Union Dutchwomen nie przegrała
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Brown Bears
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 ostatnich meczów Union Dutchwomen we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Union Dutchwomen
5 / 10 ostatnich meczów Brown Bears we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Brown Bears
Postaw:Zwycięzca - Zespół 1
3 / 10 ostatnich meczów Union Dutchwomen we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Union Dutchwomen
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brown Bears nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów Union Dutchwomen we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Union Dutchwomen
4 / 10 ostatnich meczów Brown Bears we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Brown Bears
Postaw:Zwycięzca - Zespół 2
4 / 10 ostatnich meczów Union Dutchwomen we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Union Dutchwomen
4 / 10 ostatnich meczów Brown Bears we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Union Dutchwomen we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji
1 / 7 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Union Dutchwomen zwycięstwem w 2. tercji
5 / 10 ostatnich meczów Brown Bears we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji
Postaw:1x2 - 2 okres - Z1
Union Dutchwomen przegląd
Ta strona zawiera dostępne statystyki meczów hokejowych 10 klubów, średnia 2 zdobytych bramek i 1.9 straconych bramek na mecz. Całkowita suma bramek zdobytych i straconych przez drużyna ma 3.9. Z tych 10 meczów, Union Dutchwomen wygrało 5 meczów i przegrało 4 meczów. Drużyna zdobyła 20 goli i straciła 19 goli.
Brown Bears przegląd
Wszystkie dostępne statystyki wydajności drużyny Brown Bears można znaleźć w rozegranych meczach hokejowych 10 na tej stronie. W tych grach drużyna Brown Bears wygrała mecze 4 i przegrała mecze 5. Ich średnia wydajność pokazuje że stracili 2.3 goli na mecz i strzelili 2.1 goli. Ogólna średnia strzelonych i straconych goli Brown Bears wynosi 4.4, a klub strzelił 21 goli i stracił 23 goli.
Przepowiednie meczów
Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Union Dutchwomen i Brown Bears doprowadziła nas do wniosku, że Podwójna szansa - 12 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz.
07/12/2024
Union Dutchwomen
Brown Bears
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce Zakład